Sportovní akce

Terma Travel Racing

Firma Terma Travel nás oslovila s natáčením závodních víkendů, kterých se účastnil ředitel společnosti Fakhradin Mirzoev. Víkendy sloužili zároveň jako teambuildingové výlety pro zaměstnance a partnery společnosti. Vytvořili jsme úvodní animaci pro závodní seriál a realizovali jsme natáčení třech závodních víkendů. Z každé akce vznikli dvě videa – jedno kratší o závodu samotném a druhé delší pro partnery a návštěvníky. Z důvodů zachování soukromí vám můžeme nabídnout ke shlédnutí pouze zmíněné kratší videa ze závodů.

 

 

 

HC Energie Karlovy Vary

Pro karlovarský hokejový klub HC Energie externě pracujeme již od samotného začátku působení klubu v nové Aréně. Pro klub jsme připravovali většinu video materiálů používaných na multimediální kostce. A to jak klubové motivy a informativní sdělení tak i reklamní spoty pro různé inzerenty. Zde jsou nástupová videa, která se pouští při nástupu hráčů na led před zahájením utkání. Nástup je podpořen slovem komentátora a podkresovou muzikou, proto je ve videu jen mnimum zvukových efektů.

Na jednotlivých videích je dobře vidět progrese kvality naší práce. Technické možnosti KV Areny nejsou nejnovější, proto jsou videa ve formátu PAL DV.

HC Energie 2014

HC Energie 2012

HC Energie 2011